Mag Sanyo Gutierrez i wybuchowy Agustin Tapia niedawno oddzielili się od swoich odpowiednich partnerów, udostępni utwór z następnego turnieju WPT, Menorca Open.

Minęło trochę czasu, odkąd dwaj gracze ogłosili w swoich sieciach społecznościowych, że rozstają się ze swoim partnerem. Sanyo oczywiście oddziela się od króla Belasteguina, a Tapia od Pablo Limy.

Dziś jest więc już oficjalne, że zagrają razem na WPT. Oboje właśnie to ogłosili Instagram.

TAPIA SANYO WPT 2021

­

Ta para będzie interesująca, gdy gra się z dwoma zupełnie różnymi profilami, ale które wydają się komplementarne. Znamy już mózgi Sanyo, a ognisty gracz Nox powinien doskonale łączyć się z taktycznym zmysłem gracza. Head.

Dwóch argentyńskich graczy będzie musiało szybko nauczyć się grać razem, aby pokrzyżować plany światowego numer 1: Galan / Lebron. Ale także pary w formie: Paquito Navarro i Martina di Nenno, którzy wyraźnie nabrali rozpędu w ostatnich tygodniach.

Alexis Dutour

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.