Javi leal et Lucasa Campagnolo byli bez partnerów, od czasu ich separacji Jose diestro iAgustina Gutierreza.

Wczoraj Javi Leal ogłosił na swoim koncie na Instagramie rozpoczęcie nowej przygody u boku brazylijskiego zawodnika Lucasa Campagnolo. Krótka wiadomość"Dalej, do tego nowego etapu„, towarzyszy postowi.

Leal i Campagnolo to dwaj uzupełniający się gracze. Z jednej strony gracz wybuchowy i potężny. Z drugiej strony A wybitny zawodnik o dużej budowie ciała… To może obiecać tylko wspaniałe rzeczy na torze.

Obaj gracze wskazują na 26 (Kampa) i 36 (Leal) miejsce w rankingu FIP. Podejrzewamy, że wspólnie powalczą o wejście do Top 20 na świecie. W każdym razie nie będziemy musieli długo czekać, zanim zobaczymy ten nowy zespół w akcji, ponieważ obaj mężczyźni są zarejestrowani razem w Lotto Bruksela P2.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.