Od czasu odejścia z Manchesteru United zeszłego lata po 12 latach gry na pozycji bramkarza David De Gea wykorzystuje swój wolny czas... na grę. padel !

Hiszpan na początku roku szkolnego nie podpisał kontraktu z nowym klubem piłkarskim, co pozwoliło mu znaleźć jak najwięcej wolnego czasu. Choć od wielu miesięcy nie było o nim mowy, gazety takie jak „The Sporting News” donoszą, że rzucił się na żywioł swojej nowej pasji: padel.

Wydaje się, że De Gea, który zdobędzie Złotą Rękawicę Premier League w 2023 r., wykorzystuje tę przerwę, aby dobrze się bawić na stokach, z palem w ręku. Angażował się nawet w rywalizację, przyjacielską lub oficjalną.

Podobnie jak Hatem Ben Arfa, Madrynianin wydaje się teraz preferować małą żółtą piłeczkę, z tą różnicą, że nie nakreślił jeszcze swojej kariery piłkarskiej i utrzymuje dobrą formę fizyczną, aby ewentualnie wrócić do gry w przyszłym sezonie.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!

Tagi