Na ich pierwszy wspólny turniej Juanlu Esbri i Lucas Campagnolo wraca po kontuzji, czuje się już bardzo dobrze na Sardynii.

Rzeczywiście, po pokonaniu Ruiz / Belluati (TS8) w pierwszej rundzie, dziś rano dokonali tego ponownie, dominując w dwóch setach Leo Augsburgera i Tino Libaaka.

Jednak Argentyńczycy, którzy bez trudności przekroczyli prewię, wydawali się w tym tygodniu w bardzo dobrej formie. Ale dziś rano natknęli się na bardzo solidną parę, która wiedziała, jak lepiej kontrolować warunki. Rzeczywiście, przy niższej temperaturze niż wczoraj po południu, Augsburger nie mógł mieć tak decydującego wpływu na wynik.

Tak czy inaczej, to właśnie ten duet najlepiej się zaadaptował i okazał się najsolidniejszy w gorących momentach, który w czwartek odszedł ze zwycięstwem.

Sukces 7/6 6/2, który pozwala Esbriemu i Campagnolo zakwalifikować się do ćwierćfinału, gdzie zmierzą się albo z zaskakującym Dominguezem i Suescunem, albo z byłym duetem zreformowanym dla tej FIP Platinum Sardegna: Rico / Nieto.

Aby śledzić pozostałe mecze w Cagliari:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !