Z czterema tytułami w ostatnich sześciu turniejach World Padel Tour, Lebron i Galan mają szaloną końcówkę sezonu.

Podczas gdy ich główni rywale zaczynają zbierać żniwo po bardzo długim roku, Juan Lebron i Ale Galan wracają na swój najlepszy poziom po bardzo skomplikowanej pierwszej części sezonu spowodowanej kontuzjami i utratą pewności siebie. Ale Galan w pewnym momencie oświadczył nawet, że boi się ukończyć rok 2023 bez najmniejszego tytułu.

Jednak po odblokowaniu licznika w Finlandii dawne numery 1 zaczęły odzyskiwać kolory. W Düsseldorfie naprawdę odnaleźli swój poziom, a następnie kontynuowali doskonałą grę do tego stopnia, że ​​w ostatnich sześciu turniejach ligi wymachiwali czterema trofeami. World Padel Tour, co daje w sumie pięć tytułów w tym roku. I może to nie być koniec. Rzeczywiście, na WPT pozostały jeszcze dwa turnieje, w tym finał Master i konkurs na Premier Padel (P1 z Mediolanu).

Z nowo odkrytym apetytem i wrażeniami podopieczni Jorge Martineza zamierzają nadal pełnić funkcję sędziego w lidze o pierwsze miejsce powalczą duety Coello/Tapia i Di Nenno/Stupaczuk. Dwa duety, które po raz kolejny zdominowały na Minorce, i to w wielkim stylu. Dzięki poniższym filmom możesz to docenić.

Czy sądzisz, że Hiszpanie utrzymają dobrą passę w Meksyku, Mediolanie i Barcelonie?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !