Tyle niespodzianek w tym pierwszym Otwarte do Padel 3 w Troyes.

Nawet jeśli to nie Troja toczyły się intensywne walki przed wiekami, to możemy powiedzieć, że ta sobota była bardzo burzliwa podczas tego P1000.

Rzeczywiście, w górnej części stołu to była prawdziwa masakra!

To nie mniej niż rozstawieni z numerami 2, 4, 7 i 8, którzy spadli „na dalszy plan” jeszcze przed ¼ finału!

Hanouna/Maigret – Porażka w pierwszej rundzie

Tak, drugi rozstawiony, Cyril Hanouna / Adrien Maigret, którego widzieliśmy, jak torował sobie drogę, musiał przegrać z 2. parą turnieju Couturier / Durban, która w międzyczasie znalazła się w półfinale po nowym zwycięstwie z Olivierem / Wolff (15), który w poprzedniej rundzie pokonał paryską parę Grodenic / Pommier (12).

Authier / Poirieux – Niespodziewana porażka

Kolejną dużą niespodzianką jest z pewnością porażka Authier / Poirieux (4) w pierwszej rundzie w 8. rundzie ze Starkiem / Bertrandem, który jest dopiero 20. parą w turnieju i znajduje się w półfinale.

Będziemy zatem mieli na szczycie tabeli 15. parę w tabeli naprzeciw 20., co będzie świetnym pierwszym a priori w P1000 na tym etapie zawodów.

Faworyci na dole tabeli

Na dole tabeli jest zupełnie odwrotnie, ponieważ znajdujemy się z trzecim rozstawionym Mitjaną/Fouré, który jednak był bardzo gorący w kwarcie przeciwko Dandoisowi/Forichonowi, który zmierzył się z pierwszym rozstawionym, Bayardem/Garcią.

Warto było zrobić małe zdjęcie pary Couturier/Durban, która dokonała tego wyczynu, eliminując rozstawione z numerem 2 turnieju w 1/8 finału!!

Chodźcie miłośnicy, do zobaczenia jutro z „trenerem Zorrusem” na czele od 11:XNUMX na ½ finału na żywo Padel Magiczny telewizor.

https://www.youtube.com/watch?v=xntExCAzD40

Laurenta Imberta

Laurent Imbert, alias Coach Zorrus, to prawdziwa francuska legenda Padel. Od swoich początków w latach 90. wie wszystko o ewolucji Padel we Francji i na całym świecie! Prawdziwy koneser, znany i uznawany przez swoich rówieśników we Francji i za granicą, będzie dzielił się z nami swoją wiedzą na każdym etapie Premier Padel !

Tagi