Mecz dnia otwarte Padel Arena Rouen to z pewnością ten, który trwał prawie 2 godziny i 30 minut, a Senjean / Marcarie pokonał Ros / Davida – Bordera w 3 setach 7/6 6/7 6/3.

W kwarcie Loit/Clergue pokonali rozstawionego z drugiego miejsca Lefrevre/Denecheau, wygrywając w 2 setach z 2/6, 1/6, a w półfinale zmierzyli się z Senjeanem/Marcarisem, który tym samym pokonał Ros/David – Border.

Nawiasem mówiąc, Emilie Loit udzieliła pierwszego wywiadu Padel MagTV. W powietrzu czuliśmy ogromne emocje. „Mam nadzieję, że będę mógł powtórzyć to doświadczenie!” – wyjaśnił były mistrz tenisa. (Śmiech…)

Na dole tabeli nie ma niespodzianek, gdyż Invernon/Dechaume wygrało w 2 setach z Petit/Amato: 6/4 6/2. Na papierze Invernon / Dechaume będą musieli walczyć, aby mieć nadzieję na pokonanie muru, jaki stanowi paryska para Duchêne / Tonda, która nie wyciągnęła baterii, by pokonać w kwarcie niebezpieczną parę Lambregts / Keppenne w 2 setach: 6/4 6/3.

Do zobaczenia jutro o 10:XNUMX na półfinale Padel Magiczny telewizor et Padel Piasek:

  • Senjean / Marcarie kontra Clergue / Loit
  • Invernon / Dechaume kontra Duchene / Tonda
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi