Trzy mecze i trzy porażki francuskiej delegacji w tym Ultimate Padel Wieża La Coruña.

Nie zaczyna się najlepiej dla francuskich zawodników w Galicji. Po Camille Sireix i jej partnerka Ainhoa ​​Rodriguez, pokonane wczoraj w previach przez Martę Gonzalez (157) i Laię Alvarez (204), to pary Touly / Peco i Scatena / Fernandez przegrały w poniedziałkowy poranek w pierwszej rundzie głównego losowania.

Carla i Kaori cierpiały z powodu prawa Mafaldy Fernandes (138) i Valerii Atencii (144): 7/6 6/3. Ze swojej strony Jérémy i David przegrali z braćmi Alvaro (63) i Pedro Mélendezem (90). Końcowy wynik 6/1 6/4 dla Hiszpanów.

Dziś po południu ostatni już reprezentant Francji, Thomas Leygue, wraz ze swoim partnerem Ferranem Insą spróbuje odnieść pierwsze zwycięstwo Francji na nowym torze. Pod koniec popołudnia para francusko-hiszpańska zmierzy się z Iñigo Jofre i Luisem Hernándezem. Spotkanie, które nie jest transmitowane, ale którego wynik można śledzić za pośrednictwem znacznik.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !