Praktyki padel stają się coraz bardziej modne. Wiele organizacji podejmuje tę przygodę, a oferty są coraz bardziej kompletne. Jest coś na każdy gust.

Przede wszystkim możesz odbyć te praktyki we Francji lub Hiszpanii. Kluby padel a organizacje mogą czasami oferować kompletne pakiety staży padel. Ogólnie rzecz biorąc, wyspecjalizowane organizacje oferują bardziej kompletne formuły (a zatem czasami droższe), są to formuły „staż pod klucz”.

Następnie poziom: Tutaj również będziesz miał możliwość wyjścia ze znajomymi lub dołączenia do grupy graczy padel. Opisz swój poziom, aby uniknąć bycia w grupie, która jest zbyt silna lub zbyt słaba.

Koszt: Dostępne są wszystkie stypendia. Będzie to również zależeć od stopnia wymagań. I gdzie chcesz iść. Na ogół widać, że różnice cen są zawsze wyjaśniane, ponieważ ogólnie wszyscy operatorzy działają w ten sam sposób. To treść się różni. (z zakwaterowaniem lub bez zakwaterowania, z lokomocją lub bez, 2h staży lub 5h staży itp.)

Katalog praktyk padel

Nie ma potrzeby przedstawiania tej strony poświęconej szkoleniom i stażom padel we Francji lub za granicą. Mamy nadzieję, że jest to Twoja biblia, dzięki której możesz poprawić swoje umiejętności padel dobrze się bawiąc poza boiskiem.

Znajdź wszystkie szkolenia i staże padel ICI

Praktyki padel we Francji

2 możliwości: Niektóre kluby padel we Francji czasami oferują staże padel. Klub padel du Mas w Perpignan stał się punktem odniesienia w branży i był jednym z pionierów we Francji w tej niszy. Tenis ziemny Padel Sun również ze swoimi gwiazdami sportów międzynarodowych Monte Carlo, takimi jak Gaby Reca i jej akademia czy Fox's Centre z akademią dla młodych ludzi…

Organizacje szkoleniowe oferują również staże padel. Są to najczęściej kursy odświeżające lub staże, których celem jest przygotowanie do nauczania we Francji.

Padel Tennis Academy

Francja Padel Zawodowiec

Praktyki padel w Europie (a zwłaszcza w Hiszpanii!)

Jedna rada: nie chcesz mieć tam żadnych problemów, zajrzyj do tych organizacji specjalizujących się w pobytach za granicą. Zaleta tych organizacji: znają domeny padel i oferują pakiety all inclusive.

Jednym z pionierów w tym sektorze jest Oui Sport Spirit. Organizacja specjalizująca się w tenisie i padel w Barcelonie.

Jak nie mówić o jednym z mistrzów praktyki padel : Pierre Lamouré i Upadel.net twój ulubiony felietonista techniczny. Często sprawia, że ​​marzymy o jego klubie w Maladze.

Madryt Padel Dni stały się instytucją. Co roku staże padel są oferowane w Madrycie z profesjonalnymi trenerami.

La Toupie Bleue jest organizacją certyfikowaną przez Atout France. Jest specjalistą od ofert staży sportowych na południu Francji i na Teneryfie. Dostępne są pakiety all inclusive.

Oss Padel Barcelona: staże padel w Barcelonie

Upadel. Netto

MADRID PADEL DNI: Staże i szkolenia

La Toupie Bleue : Specjalista ds. Praktyk padel

Nasi najlepsi francuscy gracze oferują nam staże padel

Niektórzy francuscy zawodnicy oferują również szkolenia padel jako Julie Derrough / Laura Clergue w Madrycie, Robin Haziza i Jérémy Scatena w Barcelonie, Kristina Clément as na Padel Club de Bois d'Arcy lub Padel Attitude, a nawet Patrick Fouquet między Tennis Club Roquettan a Barceloną. Wszystkie oferty praktyk są publikowane tutaj:

https://padelmagazine.fr/categorie/tech-tac/stages-de-padel/

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.