Finał Madryt P1, która odbędzie się jutro o godzinie 19:00, będzie zatem nową edycją tytanicznej bitwy pomiędzy światem nr 1 i nr 2. Podsumowanie szalonego dnia w Wizink Center.

Szczęście znalezione dla Paquito / Di Nenno

W pierwszym półfinale rozegranym w ten piątek w Wizink Center, Paquito rozpoczął mecz całkowicie rozpalony! Dominuje w pierwszych meczach swoją „cuchillą” i swoim ciosem. Paquito/Di Nenno sprawia, że ​​wejście zostaje przerwane.

Stupa i Lima wchodzą do walki, ale Di Nenno i Paquito są trudne do rozwiązania. Wymiany są długie i sporne, ale przerw w tym zestawie nie będzie. 6/3

W drugim secie mecz jest bardziej wyrównany. Stupa powraca z większą pewnością siebie, a Pablo Lima staje się bardziej konsekwentny. Mecze są ciasne, a Stupa/Lima mają szanse na przerwy, ale Paquito i Di Nenno je ratują.

Podekscytowana po uratowaniu breakpointów para Paquito/Di Nenno ponownie dominowała. Robi ostatnią przerwę i kończy spotkanie w totalnej euforii! Wynik końcowy 6/3 6/4.

Sanyo i Tapia prawie tam były

Drugi półfinał zapowiadał się zaciekle, z pojedynkiem pomiędzy Galan i Lebron nr 1 na świecie oraz parą w formie momentowej Tapia/Sanyo. Argentyńczycy rozpoczęli mecz idealnie, wygrywając pierwszego seta 6/3, zanim doznali powrotu rozstawionego z numerem 1 w drugim secie, w którym również Galan i Lebron wygrali 6/3.

Trzecia runda zdawała się obracać na korzyść Argentyńczyków, którzy oderwali się na prowadzenie 5/2.

Służąc do meczu na 5/3, mieli nawet dwa punkty przewagi do finału, zanim Galan i Lebron wypuścili konie – w tym kilka ponaddźwiękowych ciosów Galana.

Naprzeciwko, Agustin Tapia i Sanyo Gutierrez dosłownie upłynnili się, Sanyo popełnił niezwykłe błędy i Tapia nie mogła odwrócić trendu. To było zbyt wiele, by oprzeć się powrotowi zwycięzców dwóch ostatnich Premier Padel Major, który ostatecznie wygrał 3/6 6/3 7/5.

Finał przeciwko Navarro/Di Nenno będzie zatem powtórką finałów Doha i Rzymu!

lebron galan premier padel Madryt

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !