Le Padel & Foot Bischheim zorganizował w ten weekend swój ostatni letni turniej (przed wielkim ożywieniem pod koniec września). W programie mieszany P100, który został wyprzedany z 8 zarejestrowanymi parami.

Piękne opozycje, uśmiechy i „after” - turniej na szczycie: oto przepis, który powtarza się w każdy weekend zawodów w centrum przedmieścia Strabourg, a ta sobota nie była wyjątkiem!

8 drużyn stanęło na starcie, aby zdobyć tytuł, a pary jako headlinery Clara Henry Gomez (nr 71) / Christophe Henry (nr 65) et Luna Gomez (nr 99) / Alexandre Seyller (zwycięzca P250 i finalista P500 w ciągu ostatnich 2 tygodni), przepraszam.

Ale wszyscy to wiemy, nic nie jest napisane z góry w naszym ulubionym sporcie i wreszcie tak jest Uta Bardenhorst i Laurent Kwasny który wygrał turniej 6/4 na 3 miejscu przeciwko Gomez / Seyller; Alidor / Sonderegger zajął 3 miejsce.

Enzo Gongora i jego zespół spotykają się teraz ze wszystkimi pod koniec września w celu wznowienia rywalizacji w P&F. A jeśli niektórych już brakuje padelw następny weekend z P250 Hommes i P100 w TCP Reichstett!

Mimo że odkrył padel około dziesięć lat temu we Włoszech Vincent poświęcił się temu dopiero po zbyt wielu „pierwszych” turniejach tenisowych. Niewiele lepiej w bandeja, został przekwalifikowany na sędziego, to jedyny sposób, aby nadal być obecnym w czasie finału! Miłośnik sportu w ogóle, ten normański emigrant w Alzacji spróbuje, abyś przeżył wiadomości o Padel na „Wielkim Wschodzie”.