To był długo wyczekiwany finał na stadionie im 4Padel Bordeaux za pierwszego P1000 w tym roku, z plakatem-niespodzianką tytułu. Znaleźliśmy parę Jennifer Denecheau et Marii Boury (TS2), w przeciwieństwie do duetu, którego na tym etapie zawodów nikt się nie spodziewał, Maria Lefevre et Emilie Loit (ST9).

Podobnie jak ich półfinał, wcześniej rano Marie Lefevre i Émilie Loit przeciwstawiły się wszelkim przewidywaniom dotyczącym zdobycia tego tytułu w Bordeaux. Ostateczny wynik: 6 / 4 6 / 3.

Deszcz kombi

Pierwsza runda jest równoznaczna z przerwyzarówno dla jednej, jak i drugiej drużyny. Żadnemu z zawodników nie udaje się utrzymać gry serwisowej. Zespoły walczą cios za cios i żadnej parze nie udaje się zyskać przewagi nad drugą.

Emilie Loit i Marie Lefevrejeszcze outsiderami na tym spotkaniu jako pierwsi naprawdę to osiągną Oderwać się. I nie bez powodu udaje im się wygrać dwukrotnie rozegrali swój mecz serwisowyw porównaniu do zaledwie 1 w przypadku Boura/Denecehau.

Marie i Émilie uzyskują 4 komplety piłek w służbie swoich przeciwników. Dopiero po raz czwarty udało im się wygrać pierwszego seta i zrobić krok w stronę tytułu.

Drugi set jednostronny

Rozstawiony z numerem 9 nie zmienia strategii w drugiej rundzie i przerwa od pierwszego meczu służbie swoim wrogom. Para Lefevre/Loit po raz kolejny pokazała dziś dobrą formę i nadal marzyła o tytule.

W odróżnieniu od pierwszej rundy Jennifer i Marie nie dają sobie szans złamać. Obu graczom przeszkadza ta nietypowa para, w tym dwóch leworęcznych.

Ostatecznie ziarno numer 2 nie znajduje rozwiązania, aby wrócić na to spotkanie. Zwyciężyły Emilie Loit i Marie Lefevre już po godzinie gry i całkowicie wywrócić hierarchię tego finału!

STATYSTYKI LOIT LEFEVRE FINALE P1000 4PADEL

Jest pierwszy tytuł w P1000 dla byłej tenisistki Émilie Loit. Ona i jej partnerka Marie Lefevre są zatem pierwszymi mistrzyniami P1000 w sezonie 2024. Teraz zobaczymy, czy ten sukces doprowadzi do kolejnych!

A teraz finał mężczyzn, tym razem pomiędzy parami Wagnera/Vanbauce’a à Hugounenq/Anuluj. Ciąg dalszy Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.