Zakończenie drugiego dnia zawodów o godz 4Padel bordeaux dla pierwszy samiec i samica P1000 sezonu 2024. Mogliście śledzić 2 z ćwierćfinału w tę sobotę Padel Magiczny telewizor, ze zwycięstwem Melissa Martin i Amélie Détrivière et de Celle Ludovic Cancel i Arthur Hugounenq.

Zwycięstwo Martina/Détriviere

Mecz dobrze rozegrany przez rozstawionego z numerem 1, który pomimo tego nadal miał trudności z przełamaniem w pierwszej rundzie wiele okazji do przerwy. Będziesz musiał poczekać do 5è punkt przerwania, aby tak było Melissa i Amélie rozpoczynają grę w pierwszym secie.

W drugim secie zwyciężyła para Martin/Détrivière przeszkadza 5 nasion. Melissa i Amelia są zepsuty przedwcześnie, choć udało im się wrócić do wyniku. Są nawet popychani w decydującym meczu przez Cassandrę i Manon.

Wreszcie zwycięstwo w 2 setach dla Détrivière/Martin.

Anuluj/Hugounenq, pęsetą

U mężczyzn tak Ludovic Cancel i Arthur Hugounenq którzy się narzucili Damiena Lozano et Pierre’a Pereza Le Tiec, 7/5 6/4. Nie była to oczywista część faworytów tego spotkania który bardzo źle rozpoczął ten set. Led 4/1, Arthurowi i Ludovicowi udaje się podbić wynik i przerwać w najlepszym momencie, o godzinie 6 w dniu A punkt złota.

Drugi set i ten sam wygląd, Damien i Pierre rozstają się w pierwszym gemie drugiego seta. Ale ten sam scenariusz, Ludovic i Arthur wracają do grywykorzystując nieliczne błędy rywali. Ostatecznie przełamują się ponownie w najlepszym momencie, 6/4.

Niedzielny program

Start półfinałów zaplanowano na jutro o godz. 10 dla pierwszego półfinału kobiet. Znajdziemy ziarno numer 1, Martin/Détriviere w obliczu jedynej niespodzianki kwartału, para Loit/Lefevre (TS9). Druga połowa będzie stawiała parę przeciwko sobie Majdoubiego/Bergauda do duetu Denecheau/Boura.

Dalej znajdziemy ostatni plac męski z meczem Moura/Grué twarz Wagnera/Vanbauce’a, aby śledzić na żywo Padel Magiczny telewizor. Na drugim polu znajdziemy drugą połowę, Armaniak/Mannarino à Anuluj/Hugounenq.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.