Efektem tego spotkania był niezdecydowany od początku do końca. Ale pierwsze P1000 Panowie tego sezonu ma swoich zwycięzców: Thomasa Vanbauce’a i Simona Wagnera.

To był mecz bardzo zrównoważony pomiędzy ziarnem numer 4, Vanbauce’a/Wagnera i ziarno numer 2, Hugounenq/Anuluj. Obie drużyny szły cios za cios, a o zwycięstwie decydowały trzy sety.

Po niemal dwóch godzinach gry w końcu zwyciężyła para Vanbauce/Wagner: 7/6 1/6 6/4.

Pierwszy set, przewaga Vanbauce-Wagner

Simona Wagnera i Thomasa Vanbauce’a bardzo źle rozpocząłem to spotkanie, złamane w pierwszym meczu zaangażowania. Ich przeciwnicy, Ludovic Cancel i Arthur Hugounenq, dołączył do tego spotkania z wiele ambicji.

Jednak miejscowi Simon i Thomas nie stracili wątku tego spotkania i szybko wróciłem na właściwe tory, przywracając obu drużynom równą pozycję.

Zaoferowała to nawet para z Bordeaux pierwsze piłki setowe na służbie swoich przeciwników. 2 kule dobrze zachowane przez Ludovic i Arthur, którzy uzyskali 2 sety w następnym meczu.

Ostatecznie pierwsza runda zakończyła się tie-breakiem. 6 dodatkowych piłek setowych dla Szymona i Tomasza, które udało im się zawrzeć pod koniec 7e próbować.

Zupełnie inny wygląd drugiego aktu

Tomasz i Szymon stracili część koncentracji na początku drugiej rundy. Obaj zawodnicy popełniają znacznie więcej fauli niż w pierwszym secie.

To całkowicie ożywiło Arthura Hugounenqa i Ludovic Cancel who wykorzystał błędy swoich przeciwników. Gry były kontynuowane na korzyść Hugounenq/Cancel którzy zmiażdżyli rywali w drugim secie.

Wynik drugiej rundy: 6/1.

Obróć się

Ludovic Cancel i Arthur Hugounenq kontynuowali na ich dobry start na początku trzeciej rundy. Jako pierwsi korzystają z usług swoich przeciwników w tym decydującym secie i zrobić kolejny krok w kierunku zwycięstwa.

To było bez liczenia wytrwałość przez Thomasa Vanbauce’a i Simona Wagnera. Z powrotem pod ścianę, obaj miejscowi zrobili wszystko, co w ich mocy, aby wrócić do wyniku, przegrywając przy tym gra na bardzo wysokim poziomie. Chociaż mogliśmy pomyśleć, że zagubili się w tym spotkaniu, czerpali ze swoich zasobów żeby nie zostać w tyle.

Wreszcie, gdy wydawało się, że nic im się nie stanie, Ludovic i Arthur byli zaskoczeni swoimi przeciwnikami. Trochę wbrew wszelkim oczekiwaniom, po fizjonomii drugiego seta, Thomas i Simon przełamali się w najlepszym momencie, by służyć do seta.

Wreszcie zwycięstwo dla siedzibie Wagnera i Vanbauce'a, wygrawszy mniej punktów niż ich przeciwnicy ! Zdobyli tytuł tego pierwszego P1000 4Padel Bordeaux.

STATYSTYKI KOŃCOWE WAGNER VANBAUCE P1000 4PADEL
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.