Pod tym względem był to bezprecedensowy finał w Limoges P1000 4Padel. Maksym Joris et Szymon Wagner (TS1) w obliczu Alexisa Coulombeau et Robina RouxaThe outsiderami turnieju.

Pojawił się plakat niezrównoważony na papierze, ponieważ różnica w rankingu była znacząca w terenie. Jednak w tym meczu dojdzie do walki, którą będziecie mogli śledzić Padel Magiczny telewizor.

W meczu, który trwał ponad dwie godziny, Maxime Joris i Simon Wagner zdołali odwrócić trend tego spotkania na zwycięstwo w trzech rundach. Zwycięstwo 4/6 6/4 6/4.

Roux/Coulombeau robi niespodziankę

W pierwszym secie nikt nie włożyłby monety w Robina Roux i Alexisa Coulombeau… na początku meczu. Podobnie jak w półfinale Maxime Joris i Simon Wagner rozstają się przełamując jako pierwszy w tym meczu.

Ale podobnie jak dziś rano, cierpi pierwsze ziarno powrót jego przeciwników. Bez pośpiechu odzyskali przewagę, wygrywając a złoty punkt którymi umieli doskonale manewrować.

Przy stanie 5-4 dla Coulombeau/Roux serwuje para Joris/Wagner. Chociaż myślimy o pierwszym nasieniu spokojny w grze serwisowej, po raz kolejny jest zaskoczona jakością informacji zwrotnych outsiderami. Wbrew wszystkiemu, na nowym złoty punkt, Alexis Coulombeau i Robin Roux wygrywają pierwszego seta.

ROUX COULOMBEAU P1000 4PADEL

Maxime Joris i Simon Wagner wyrównują

Na początku drugiego seta gra była wyrównana. O 5e meczu, podczas gdy obie drużyny mają po 2 punkty, Simon Wagner i Maxime Joris włożyli nieco więcej w swoje ujęcie. Czujemy, że pierwszy rozstawiony chce ponownie objąć prowadzenie w tym spotkaniu. Co robi od tego czasu para Wagner/Joris przełamuje i prowadzi 3-2.

Klątwa zostaje złamana dla Simona Wagnera i Maxime'a Jorisa. Ci, którzy nie potrafili utrzymać przerwy, nie będąc z tyłu, w końcu udało mi się zdobyć komplet.

Po pół godzinie gry, ziarno 1, Wagnera/Jorisa, wszędzie wyrównuje set. Finał zmierza zatem prosto w stronę decydującej rundy!

JORIS WAGNER P1000 4PADEL

Wagner/Joris na koniec walki

W trzecim akcie pierwszą okazję do przełamania mają para Roux/Coulombeau przy stanie 3-2. Obie okazje zmarnowane przez outsiderami.

W następnym meczu zwyciężyli Simon Wagner i Maxime Joris kilka break pointów. W przeciwieństwie do swoich przeciwników, pierwszy rozstawiony nie pozwala, aby jego szanse wymknęły się spod kontroli dlatego przejmij inicjatywę w tej trzeciej rundzie.

STATYSTYKI KOŃCOWE P1000 4PADEL LIMOGI

Nie będzie kolejnej zmontowane dla Alexisa Coulombeau i Robina Roux. Pomimo bardzo fajny finał i bardzo dobry poziom, zabrakło im trochę czegoś do zwycięstwa. Dla Simona Wagnera i Maxime’a Jorisa ostatecznie tak jest tytuł w kieszeni, gdy opuszczają Limoges. Ale coto było trudne dla wielkich faworytów, którzy nie będą mieli prawa do łatwego turnieju!

WAGNER JORIS FINAŁ P1000 4PADEL LIMOGI
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.