Cóż za mecz w Limoges P1000 4Padel dzięki zwycięstwu w trzech setach pt Maksym Joris et Szymon Wagner twarz Thomasa Cazesa Carrere’a et Damiena Lozano. Rozstawiony z numerem 1 nie był daleko od wyjścia w starciu z bardzo zaskakującą parą, Cazes Carrere/Lozano.

Dwa zestawy marzeń dla Lozano/Cazes Carrere

W pierwszej rundzie, gdzie już pękły, Maxime Joris i Simon Wagner wydawali się mieć przewagę nad swoimi przeciwnikami. Jednak Thomas Cazes Carrere i Damien Lozano zdołali wrócić, udowadniając, że mają swoje miejsce w ostatniej czwórce. W koniec bardzo wciągający zestaw która nieuchronnie zmierza do tie-breaka, obie drużyny atakują cios za cios. W końcu to nawet para outsider który przeciwstawił się przewidywaniom i zwyciężył w pierwszej turze.

W drugiej rundzie scenariusz powtarza się ponownie w przypadku Maxime'a Jorisa i Simona Wagnera pierwszy się złamie. Po raz kolejny zaskakują A zmontowane Lozano/Cazes Carrere, którzy nie powiedzieli ostatniego słowa i kto zaproponowali sobie przerwę. Udało im się nawet przyznać sobie piłka meczowa na swoim serwisie, wspaniale obroniony przez pierwszego rozstawionego. Wreszcie przy wyniku 1-6 Joris/Wagner, podczas gdy Thomas i Damien wydawali się dobrzy przy swoim serwisie, przełamują się i przegrywają drugiego seta.

Maxime Joris i Simon Wagner, powrót

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory outsiderami wziął cios w głowę pod koniec drugiej rundy. Niestety, na tym kończy się rywalizacja pomiędzy obiema drużynami. Wystąpili Maxime Joris i Simon Wagner w decydującym secie. W ostatnim secie 6:1.

STATYSTYKA P1000 4PADEL LIMOGI

Tym samym Maxime Joris i Simon Wagner zapewnili sobie miejsce w finale. Spotkają w tym turnieju parę-niespodziankę, która nigdy nie przestanie zadziwiać, Alexisa Coulombeau et Robina Rouxa. Ten ostatni wyeliminował czwartego rozstawionego, Seux/Durand, 7 / 6 7 / 5.

Finał zaplanowano na godzinę 14:XNUMX i będzie kontynuowany m.in. w całości i na żywoNa Padel Magiczny telewizor :