Le P1000 4Padel Limoges dostarczył swoje wiele niespodzianek podczas pierwszych rund losowania głównego. Na spotkaniu ostatniego placu dwa outsiderami wsunął się w środek górnych nasion.

Po pierwsze, eliminacja nasion numer 2, Cyril Hanouna/Teodoro Zapata. Para francusko-hiszpańska została wydana w dwóch małych setach przeciwko Bilala Duprata et Mateusza Gonzaleza, 6/4 6/2. Kolejna porażka w pierwszej rundzie dla gospodarza C8 i jego kolegi z drużyny. Zapata i Hanouna nie są w stanie wrócić do rytmu na początku sezonu.

Zauważymy również eliminację nasion numer 3, Baptysta Delvienne et Wincentego Ferrary. Obaj gracze zostali wyeliminowani w ćwierćfinale przez zaskakującą parę Thomas Cazes Carrere i Damien Lozano (TS7). TO outsiderami podczas tego spotkania udało nam się znaleźć klucze do wydobycia pary Delvienne/Ferrara.

MAXIME JORIS SIMON WAGNER P1000 4PADEL LIMOGI

Wczesna eliminacja para Hanouna/Zapata umożliwiło otwarcie blatu stołu. Dało to zatem możliwość Alexisa Coulombeau et Robina Rouxa pozwolić sobie na półfinał w tym P1000.

La 15e Rankingowa drużyna turnieju, Roux/Coulombeau, zmierzy się z rozstawionym z numerem 4, Thomasem Seux i Valentinem Durandem. Półfinał rozpocznie się około godziny 10:XNUMX.

Dla innych outsiderami, Thomas Cazes Carrere i Damien Lozano, jest przeciw Simona Wagnera i Maxime’a Jorisa, zwycięstwo w kwarcie para Thevenot/Maigret. Mecz będzie śledzony w całości i na żywo na łańcuchu Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi