Alors, że P1000 4Padel Limoges się rozpoczęło, jest ku temu okazja Cyril Hanouna et Teodoro Zapata wrócić, ensemble, na torze francuskim.

Obaj gracze rozpoczęli już sezon we Francji od pierwszego turnieju w ramach rozgrywek P1000 PadelZastrzelił Lyona, początek stycznia. Ta para, którą zwykle widujemy razem, została wyeliminowana na początku turnieju. Para francusko-hiszpańska została wyeliminowana, od swojej pierwszej tury, zaskakując Nicolas Molinero i Romain Sichez.

Powrót do rywalizacji po zimowej przerwie jest zawsze skomplikowany. Dla Teo Zapaty, to jest również odnowienie dotyczące sprzętu, odkąd Hiszpan opuścił Slazenger odejść chez Oxdog.

Oxdog Podpisanie kontraktu z Teo Zapatą

Czas zaktualizować automatyzację dla dwóch graczy, którzy znają się tak dobrze. Trzeba powiedzieć, że Teo Zapata częściowo pomógł gospodarzowi C8 osiągnąć swój cel: wejść do Top 100.

Ponadto nie możemy zapominać o rychłym przybyciu klub międzyklubowy N1 które odbędzie się o godz Padel Horyzont, Następny weekend (2–4 lutego). Jeśli listy zespołów nie mają jeszcze nie zakomunikowane, jest bardzo prawdopodobne, że znajdziemy Teo Zapatę i Cyrila Hanounę razem, np Dom Padel.

Na razie obaj gracze skupiają się na P1000 4Padel Limoges. Para Zapata/Hanouna jest rozstawiona z numerem 2 w turnieju. Mecze będą kontynuowane w całości i na żywo, od dzisiaj Padel Magiczny telewizor.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.