W ten weekend w pobliżu Bourg-lès-Valence rozgrywane będą zawody P1000 mężczyzn. Do zobaczenia 19, 20 i 21 lutego w Tennis & Padel Bourg-lès-Valence!

Jak zobaczysz, kilku bardzo dobrych graczy zdecydowało się pojechać do Drôme na te zawody z bardzo ładną nagrodą pieniężną w wysokości 2500 €. W pierwszej dwudziestce znajdziemy zwłaszcza czterech obecnych członków: Juliena Seurina, Benjamina Grué, François Authiera, Nathana Courrina, ale także gracza, który od dawna jest częścią najlepszego Francuza, Justina Lopesa.

Będziemy także uważnie śledzić legendarną parę Authier / Lopes, rozstawioną na 3. miejscu. François i Justin, którzy przez lata tworzyli jedną z najsilniejszych par we Francji, czy będą w stanie wspólnie zaoferować sobie nowy tytuł?

Lista zarejestrowanych:

W programie:

Aby śledzić mecze ze swojej sofy, przejdź do Padel Mag TV z kwatery!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi