Jeszcze tydzień do rozpoczęcia zawodów P1000 wg Padel Aleja na 4Padel Montreuil. Aby poczekać, znamy już listę obecnych graczy.

W tym męskim P1000 wyruszy wielu graczy z francuskiej pierwszej setki. Na szczycie serii 100 znajdziemy parę Yanna Auradou / Nicolasa Rouaneta.

Tuż za powrotem Cyril Hanouna na torach, po zdobyciu tytułu mistrza Francji zespołowej. Będzie łączony z Hiszpanem Borisa Castro Garcii które często spotykamy na turniejach FIP. Będzie zasymilowany Francuski numer 10. Z tyłu znajdziemy Jeremy’ego Macchi’ego et Marc Durieux, trzecie ziarno.

Le P1000 wg Padel Aleja rozpoczną się w piątek o godzinie 17:9 od tabeli kwalifikacyjnej. Początek losowania finałowego w sobotę od godz. 10:30. Następnie w niedzielę od XNUMX:XNUMX półfinały.

Oczywiście turniej będzie kontynuowany Padel Magiczny telewizor !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.