Docieramy już do końca dwóch P1000, które będą szaleć na torach padel w ten weekend.

Pierwsze półfinały zostaną rozegrane w Caen o godzinie 9:30, a na szczycie tabeli spotkają się Pes/Boutel i Maigret/Thevenot. Bezprecedensowy półfinał z udziałem osób z zewnątrz, po rozczarowaniach rozstawieni z numerami 2 i 3.

Po pierwszej połowie nastąpi mecz pomiędzy Forcinem/Guichardem (TS1) a Boilevinem/Mitjaną, który pod koniec kwarty rozegrał bardzo ważny mecz z Durieux/Paumardem.

Udaj się już teraz do Isère, gdzie półfinały zostaną rozegrane jednocześnie od godz. 10:30. Bez większych niespodzianek po stronie Grenoble, gdzie czterech rozstawionych graczy znajdzie się w ostatniej czwórce tego P1000.

Znajdziemy parę Ayuso/Raichman (TS2), w przeciwieństwie do Seux/Hayet (TS4). Z drugiej strony rozstawiony z numerem 1 Sanchez/Courrin zmierzy się z rozstawionym z numerem 3 Bayardem/Macchi.

Możesz śledzić programowanie et wyniki na stronie lub obejrzyj półfinały i finały na Padel Telewizja magazynowa:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.