Najlepsi francuscy gracze udali się na wyspę Reunion ce 1er P1000, stopy w piasku. Turniej ten spotkał się z dużym uznaniem zawodników, którzy odbyli wyjazd oraz wszystkich widzów, zapewniając bardzo ładne widowisko.

Po trzech dniach turnieju w tę niedzielę wreszcie doczekaliśmy się oczekiwanego finału. Morgan Mannarino et Quentina Auyso (TS1) odnalazł swoje delfiny Baptiste Moura et Jeremy Garcia.

Widzowie mogli cieszyć się bardzo zaciętym meczem, w niebiańskich warunkach, który trwał ponad dwie godziny !

Mimo porażki w pierwszej rundzie Quentin Ayuso i Morgan Mannarino zdołali zwyciężyć w tym finale. Zwycięstwo w 3 setach, 6/7 6/3 6/4. Dla pary Ayuso/Mannarino to już trzecie wygrane spotkanie w 3 setach… dalej Rozegrano 4 mecze !

– podkreśla Morgan Mannarino przyjemność, jaką miał zagrać w tym turnieju: „atmosfera była świetna, przyszło do nas 200-300 osób… Zawsze jesteśmy bardzo dobrze przyjęci!"

Następny termin już teraz na Reunion, „run Padel Wycieczka 2024" w Réunion Padel Klub (RPC), z jego Nagrody pieniężne rekord de 6.000 €.