Półfinały P1000 w Caen wydały werdykt: w finale Adrien Maigret i Florian Thévenot zmierzą się z Maxime Forcinem i Dylanem Guichardem.

Maigret / Thévenot w finale!

W pierwszym półfinale tego dnia Adrien Maigret i Florian Thévenot (TS8) zmierzyli się z Julienem Pesem i Gautierem Boutelem (TS7). To była zaskakująca część stołu tego P1000 z Normandii. Po porzucenie nasienia numer 2 i eliminacja w kwarcie rozstawionego z numerem 3, dla obecnych par na szczycie tabeli wszystko było możliwe. Ten mecz szybko zmienił się na korzyść Maigret/Thévenot. Bardziej przejrzysty od przeciwników, rozstawiony z numerem 8 był w stanie szybko wykorzystać swoje szanse, a Gautier Boutel i Julien Pes łatwiej popełnili błąd, szczególnie w ważnych momentach. Boutel i Pes stracili w tym spotkaniu pięć z sześciu decydujących punktów.

Wynik końcowy: 6-3/6-2.

Guichard / Forcin rozwija się

Kontynuacją drugiego półfinału było spotkanie Caen, w którym Mitjana/Boilevin (TS4) zmierzyli się z Guichardem/Forcinem (TS1). Rozstawiony z numerem 1 szybko wystartował w pierwszym secie. Świeżsi od swoich przeciwników para Forcin/Guichard recytowała swoje łuski. Od początku wynik jest surowy, 6:0 dla rozstawionego z numerem 1. Mitjana/Boilevin otwiera swój wynik z pierwszego gema drugiego seta. Obaj gracze są bardziej ofensywni i nieco bardziej przeszkadzają Forcinowi/Guichardowi. Pomimo swojej odwagi Mitjana/Boilevin pozostaje w tyle.

Wynik końcowy: 6-0/6-2.

Finał tegorocznego P1000 będzie można śledzić na żywo od godziny 15:XNUMX Padel Telewizja magazynowa:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.