Wielki dzień dla pierwszego Open P1000 na MAM'Soccer 5 Padel.

W pierwszym ćwierćfinale P1000 MAM'Soccer 5 Padel, Rémy Gourre / Norman Sanchez, rozstawieni z numerem 3, zmierzyli się z Timéo Fontenym / Thierrym Malacampem, rozstawieni z numerem 7.

Fonteny i Malacamp wygrali pierwszego seta w tie-breaku z wynikiem 7/6, wykazując się dużą odpornością psychiczną. Jednak Gourre/Sanchez odrobili straty i wygrali drugiego seta 6:1, dzięki konsekwentnej grze Sancheza na boisku.

Trzeci set był zacięty, a obie drużyny walczyły o każdy punkt. Pomimo wysiłków Fonteny’ego/Malacampa, Gourre’a/Sancheza udało się wymusić drugi tie-break.

Po uratowaniu dwóch punktów meczowych dla Timéo i Thierry'ego, trzeci był właściwy dla Gourre / Sanchez, który ostatecznie przypieczętował zwycięstwo wynikiem 3/6, 7/6, 1/7.

W drugim ćwierćfinale P1000 MAM'Soccer 5 PadelNicolas Molinero i Alexandre Toppin, rozstawieni z numerem 4, zmierzyli się z Valentinem Durandem i Thomasem Seux, rozstawionymi z numerem 5.

Mecz rozstrzygnął się zdecydowanie pod koniec pierwszego seta, gdzie Durand/Seux miał trzy piłki, aby wrócić do stanu 6-6, ale ostatecznie przegrał 7/5.

W drugim secie szybko stracili przewagę 4:1. Pomimo wysiłków, aby wrócić na 4/4, ostatecznie ulegli i przegrali seta 6/4.

Silne ramię Toppina i silna obrona Molinero zadecydowały o zwycięstwie nad rozstawionym z numerem 5.

Końcowy wynik: 7/5 6/4.

Wyniki pozostałych kwartałów (niefilmowane):

Zwycięstwo Rouaneta / Anulowanie nad Reynaudem / Roulleau 6/4 2/6 6/2

Zwycięstwo Hugounenqa / Delvienne nad Hayetem / Ferrarą 6/1 4/6 6/4

Spotkanie półfinałowe dn Padel Telewizja magazynowa:

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi