Ten weekend we Francji będzie przerywany padelz dużą liczbą turniejów w całej Francji, ale także na wyspie Reunion ! Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów padel którzy będą mogli uczestniczyć w wielkich spotkaniach na stokach we Francji. Co wyrównać brak retransmisji du Premier Padel Rijada P1…

Wśród wielu turniejów, które odbędą się we Francji w ten weekend, P1000 Oustal Padel widzi pięknych ludzi przyjeżdżających do Aude. 20 drużyn w losowaniu głównym, 12 w kwalifikacjach… miasto zadrży od odgłosu kul!

Powinien być rozstawiony z numerem 1, para utworzona przez Loïc The Panse (22) i młodzi Timeo Fonteny (38) ostatecznie zdecydował się wycofać. Tomasz Seux (53 XNUMX) / Walentina Duranda (47) i Nicolasa Boutiera (50 XNUMX) / Wincentego Ferrary (50) będą zatem dwiema ulubionymi parami na papierze.

Rozpoczęcie działań wojennych zaplanowano na najbliższy piątek, 17h, z fazą kwalifikacyjną, aby uzyskać dostęp do stołu finałowego. Ten ostatni rozpocznie się następnego dnia, od 9h, a zakończy się w niedzielę wielkim finałem zaplanowanym na ok 12h30 !

Należy pamiętać, że trofeum zostało zaprojektowane przez lokalnego artystę, Toile de Lu. Możemy sobie wyobrazić, że gracze będą chcieli zrobić wszystko, aby zabrać je do domu!

Trofeum P1000 Oustal Padel
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.