Półfinały zakończyły się już o godz Padel Horyzont w regionie paryskim, dla dwóch P1000 w toku, żeński i męski.

Obydwa finały można śledzić na żywo Padel Magiczny telewizor.

Hierarchia szanowana wśród pań

Bez niespodzianek w losowaniu finałowym kobiet, w którym rozstawienie 1 zakwalifikowało się do finału, Tonda/Duchêne, a także ziarno 2, Senjeana/Pelana.

Dwie najlepsze pary w rankingu bez problemu awansowały do ​​finału P1000. Alexise Duchêne et Charlyne Tonda (TS1) narzuciły się 6 / 1 6 / 2 zmierzy się z Fanny Voyer i Rachel Bardet (TS4).

Ze swojej strony Cassandra Senjean et Lorie Pelan (TS2) również bez problemu zdobyli bilet na resztę zawodów. Pokonali Lou Lamberta-Agostiego i Clarę Mansart (TS3): 6 / 4 6 / 2.

Zbliża się wybuchowy finał

W przypadku mężczyzn dotyczy to również pierwszego rozstawienia, Romain Sichez / Jérôme Inzerillo. Obaj mężczyźni z łatwością zakwalifikowali się przeciwko Baptiste Grodenicowi i Frédéricowi Pommierowi (TS7): 6 / 4 6 / 0.

W drugim półfinale tak Benjamin Tison et Dimitri Huet (TS3), któremu udało się wygrać po bardzo wyrównanym starciu z Yanisem Muesserem i Yannem Auradou (TS2).

Pierwszy finał, żeński, odbędzie się zaplanowano na godzinę 14:XNUMX. Zaraz potem odbędzie się finał mężczyzn!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.