Co za meczArtur Hugounenq i Pierre-Vincent au P1000 PadelStrzał Saint-Etienne, twarzą do rozstawionego z numerem 1, François Authier et Normana Sancheza. W tym spotkaniu, które mogliście śledzić na żywo Padel Magiczny telewizor, wygrał drugi rozstawiony, Hugounenq/Vincent 7 / 5 7 / 5 za prawie dwie godziny.

Dwa razy, Arthur Hugounenq i Pierre Vincent ponieśli porażkę w tym spotkaniu, regularnie biegając po bramki, zarówno w pierwszym, jak i drugim secie. Poza tym, gdy spojrzymy na statystyki tego meczu, okazało się, że tak 35 punkty przerwania (20 dla Vincenta/Hugounenqa, 15 dla Sancheza/Authiera).

W obu setach tego meczu jako pierwsi przełamali Norman Sanchez i François Authier. Jednakże Arthur Hugounenq i Pierre Vincent dwukrotnie znaleźli w sobie siłę niezbędną do podbicia wyniku, zwłaszcza przy W drugim secie 5:4, podczas gdy para Sanchez/Authier miała wszędzie kilka okazji, aby wrócić do seta.

Za każdym razem, gdy wracali na bramkę, Pierre Vincent i Arthur Hugounenq udawało się później przełamać, co pozwoliło im wbić pierwszego seta, a następnie wygrać mecz ostateczna przerwa.

P1000 PadelFinał statystyk strzałów
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.