W Lyonie coś się zmieniło podczas pierwszych rund stołu finałowego P1000 SisID PadelStrzał. Bez wątpienia moglibyśmy wątpić, z liczba czołowych nazwisk, wszystko było możliwe. Niektóre zespoły skorzystały z okazji, aby wstrząsnąć hierarchią i zapewnić sobie miejsce w półfinale!

Na szczycie tabeli pierwszą niespodziankę stanowi para Molinero/Sichez. Po „łatwej” pierwszej rundzie, Nicolas Molinero i Romain Sichez początkowo się udało aby wyeliminować ziarno numer 6, Zapata / Hanouna. Pełni pewności siebie nie poprzestali na tym i przeciwstawili się wszelkim przewidywaniom, eliminując kolejnego rozstawionego, Damiena Bayarda i Normana Sancheza (TS4).

Świetne występy Nicolasa Molinero i Romaina Sicheza, którzy dziś rano zagrają z rozstawionym z numerem 2, Żuraw/Forcin.

W dolnej części obrazu sygnowana kolejna niespodzianka Florent Thevenot i Benjamin Tison. Rozstawiony z numerem 8 zdołał wystawić parę w bardzo dobrej kondycji: Ludovic Cancel i Arthur Hugounenq (ST3).

Na torze znajdziemy Florenta i Benjamina, od 10:30, gdzie zmierzą się z ulubioną parą turnieju: Johana Bergerona i Maxime'a Moreau.

Półfinał będzie można śledzić Thevenot/Tison kontra Bergeron/Moreau, na żywo, na kanale Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi