Nie będzie inne niespodzianki w P1000 SisID PadelZastrzelił Lyona z w pełni przestrzegana hierarchia podczas półfinału.

W pierwszym półfinale, który można było śledzić na żywo Padel W Mag TV zastaliśmy konfrontację par Thevenot/Tison et Moreau/Bergeron. Mimo dobry start pierwszy zestaw od outsiderami, Maxa Moreau i Johana Bergerona zrób przerwę, aby prowadzić 4/2. Z tyłu, pomimo dużej waleczności ze strony Bena Tisona, na torze wszystko potoczyło się zbyt szybko.

Nie będzie miał nie trwało dłużej niż godzinę dla pierwszego rozstawienia, aby odprawił swoich przeciwników. Zwycięstwo 6 / 3 6 / 1 dla faworytów, którzy tym samym dotrą do finału.

W drugiej połowie Benjamin Grué i Maxime Forcin nie byli bardziej pojednawczy ze swoimi przeciwnikami. W ekspresowy mecz, nie odejdą absolutnie bez szans do niespodziewanej pary z ostatniego kwadratu, Nicolas Molinero i Romain Sichez.

Zwycięstwo w dwóch setach także dla nasion numer 2, 6 / 1 6 / 3. Ruszają więc do finału, w którym spotkają się z Johanem Bergeronem i Maxime Moreau!

Finał ma być kontynuowany w całości i na żywo sur Padel Magiczny telewizor, od 14h :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi