Jak powiedzieliśmy wcześniejW ten weekend na Reunion w Union sportif de la Pointe des Galets (USPG) odbyły się bardzo duże zawody P1000 kobiet.

Był to pierwszy kobiecy konkurs P1000 na wyspie i jedyne, co możemy powiedzieć, to sukces dzięki uśmiechom, dobremu humorowi i obecności dziewcząt, które poczuły się zaangażowane i zainwestowały w sprawę walki z rakiem piersi.

Publiczność mogła być świadkiem wspaniałych półfinałów, w których Betty Dautriat / Flore Poupart zmierzyła się z Marie Boura / Céline Authenac i Elisa Guiraud / Anna Blue Houareau z Jennifer Deguine / Élodie Naegellen.

Finał, w którym naprzeciw siebie stanęły pary Guiraud/Houareau i Poupart/Dautriat, niestety nie mógł dobiec do końca, a Anna Blue Houareau odpadła ze skręcenia i musiała zrezygnować.

Najlepszym momentem tego turnieju było odwzorowanie logo na boisku padel i rzucanie kolorami. Wszystkim dziewczynom zależy na powtórzeniu wydarzenia w przyszłym roku.

Klub ze swojej strony pragnie serdecznie podziękować drużynie Ligue Réunion Mayotte de Tennis za wsparcie.

Poniżej znajdziesz ostateczny ranking:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !