W najbliższy weekend 16, 17 i 18 lutego rozegrany zostanie mecz P1500 z 4 lutegoPadel Bordeaux. I zgodnie z oczekiwaniami, obecne będzie kilka bardzo dobrych drużyn.

Wśród panów zauważamy obecność dwóch zawodników na bardzo wysokim poziomie: Aitora Garcii i Teo Zapaty. Pierwszy związany jest z Benjaminem Grué, z którym utworzy pierwszy rozstawiony zespół, natomiast drugi jak zwykle współpracuje z gospodarzem Cyrilem Hanouną.

Jeśli pierwsze rozstawienie wydaje się faworytem, ​​spodziewamy się dobrej rywalizacji z wieloma parami, które na papierze wydają się bliskie, takimi jak Maigret / Joris, Forcin / Vives, Cancel / Hugounenq, De Meyer / Vanbauce…

Wśród dziewcząt rywalizacja jest mniej wymagająca, ale rywalizacja nadal zapowiada się na wyrównaną. Jeśli pary Sireix / Bahurel i Ros / Maligo wydają się najlepiej przygotowane do osiągnięcia ostatecznego zwycięstwa, widzimy, że wiele duetów na papierze jest całkiem blisko. Czy w tabeli, która powinna być w miarę jednorodna, młodzi Barla i Lambert-Agosti będą mogli zostawić po sobie ślad?

Ci, którzy nie będą mogli pojechać do Bordeaux, nie powinni panikować, mecze będą śledzić jak zwykle Padel MagTV!

Linki do śledzenia meczów

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !