Lorie Pelan mógł już dostarczyć punkt turnieju, podczas P1500 4Padel Créteil, z niesamowitą kratą, która sprawiała, że ​​ludzie się kłaniali Kimy Barla.

W tym emocjonującym meczu, Lorie Pelan pokazała swój talent, znajdując nieodwracalną siatkę Deborah Alquier et Laura Buteau. Kapryśne odbicie siatki sprawiło, że piłka Lorie stała się niemożliwa do zagrania.

Po nieco wysokim odbiciu Déborah, po podaniu Lorie Pelan, zawodniczka po prawej stronie uderza małą piłką w siatkę przed nią.

Piłka zatem dotyka trzpienia siatki i… wraca prosto na bok, całkowicie dezorientując parę Alquier/Buteau. Jeśli Lorie przeprosi po tym bardzo szczęśliwym punkcie, ale nie można temu zaprzeczyć cały talent leworęcznych w tym pięknym ruchu łapy.

Resztę zawodów można śledzić na żywo, dalej Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.