Esprit Padel przygotowuje się do zorganizowania w ten weekend ostatniego P1500 w 2023 roku. Podczas tego ostatniego P1500 w roku obecni będą jedni z najlepszych graczy w kraju, w tym numer 1, Benjamin Tison, który współpracuje z Florentem Thevenotem.

Ostatecznie około sześćdziesięciu graczy z pierwszej setki pojedzie do Lyonu na najcięższy turniej sezonu we Francji. Bardzo mądry, kto wie, kto odejdzie z tytułem. Rzeczywiście, jak widać na liście zarejestrowanych, miejscowi Authier i Vincent, którzy tworzą pierwsze rozstawienie, będą musieli walczyć, aby uhonorować swój status faworytów!

W sekcji „Ludzie” będziemy oczywiście śledzić występ Cyrila Hanouny, który będzie obecny obok niedawnego finalista FIP Rise Antalya, Jérôme Inzerillo !

Dzięki temu będziecie mogli zdalnie śledzić mecze Padel Mag TV pod poniższymi linkami:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !