Jarville P1500 przygotował dla nas wiele niespodzianek w 8/2 finału z drugim rozstawionym François Authier / Simonem Wagnerem, który przegrał zaraz po przystąpieniu do rywalizacji z lokalną parą Diego Garcia / Teri Grool w trzech setach: 4/6 6/1 6/4.

Na szczycie tabeli trzeci rozstawiony w turnieju Matthieu Armagnac / Morgan Mannarino bardzo mocno poradził sobie z Lilian Fouré / Florian Hue, wygrywając w trzech setach: 3/6 7/6 4/6.

Z kolei w tej samej części tabeli Damien Lozano / Pierre Perez Le Tiec zdołali wyeliminować Damiena Bayarda / Jérémy'ego Garcię w trzech setach: 1/6, 6/4, 6/1.

Z kolei na dole tabeli nie ma żadnych niespodzianek, ponieważ odpadli już wszyscy czołowi rozstawieni, nawet jeśli czołowy rozstawiony w turnieju Nicolas Rouanet / Norman Sanchez potrzebował trzech setów, aby pokonać Jérémy’ego Macchiego / Valentina Toussaint (1/5, 7/6, 4/6).

Trwają ćwierćfinały i to widać wszystkie wyniki i transmisje na żywo tutaj.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.

Tagi