Powiedzieliśmy Ci: ten P1500 Padel Arena kampusu zarezerwował swój udział w niespodziankach. I pod koniec dnia turnieju możemy powiedzieć, że nie myliliśmy się.

Po przedwczesnej eliminacji rozstawionego z numerem 1 Mitjany/Auradou na szczycie tabeli oraz rozstawionego z numerem 2 Courrina/Moury na dole, możliwości uzyskania bezprecedensowych półfinałów były liczne.

Lilian Fouré i Florian Hue, łamiące serce Nathana Courrina i Baptiste Moury, potwierdzili bardzo dobre zrozumienie na torze podczas ćwierćfinału, tym razem przeciwko Simonowi Wagnerowi i Yanisowi Muesserowi (TS7), wygrywając w 2 setach (6/3 7/6). Kontynuują swój rozwój w czołówce tabeli.

Przeciwnikiem ich będą Alexandre Topin i Maxime Jorris (TS4), którym z wielkim trudem udało się wydostać z pułapki zastawionej przez Jeana Dumartina i Jérémy’ego Garcię (TS6). Do wyłonienia zwycięzcy obu drużyn potrzebne były trzy sety i dwa tie-breaki. Wynik końcowy: 7/6 6/7 6/3.

Na dole tabeli Thibaud Pech i Benoit Theard radzą sobie dobrze, świetnie pomogła eliminacja pary Mitjana/Auradouduet z Tuluzy po prostu awansował do półfinału, nie tracąc ani jednego seta.

Inaczej było w przypadku Normana Sancheza i Nicolasa Rouaneta. Rozstawiony z numerem 3 musiał uzbroić się w cierpliwość podczas maratonu, w którym zmierzył się z Matthieu Armagnacem i Morganem Mannarino. Sanchez i Rouanet zostali wystawieni na próbę, ale udało im się dotrzeć do ostatniej czwórki: 2/6 6/2 7/5.

Spotkanie czterech zespołów, które będą miały wiele do zrobienia, aby zdobyć bilet na P1500 du Nord, zaplanowano na godzinę dziesiątą. Śledź cały półfinał Theard/Pech przeciwko Rouanetowi/Sanchezowi Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi