Nicolas Rouanet i Norman Sanchez odnoszą wspaniałe zwycięstwo w P1500 Padel Campus Arena zlokalizowana na północy Francji. Rozstawiona z numerem 3 zdominowała parę złożoną z Maxime'a Jorisa i Alexandre'a Toppina w dwóch wyraźnych setach: 6 / 3 6 / 1.

W turnieju pełnym niespodzianek, zwłaszcza po wyeliminowaniu kilku faworytów w ćwierćfinale, w finale zwyciężyła logika: trzecie rozstawienie zwyciężyło nad czwartym.

NORMAN SANCHEZ NICOLAS ROUANET ALEXANDRE TOPPIN MAXIME JORIS FINAŁ P1500

Pierwsza runda rozstrzygnięta

Od samego początku Sanchez/Rouanet szybko wykorzystali przewagę, wykorzystując swoją siłę, aby zmylić przeciwników w obronie. Jednak Alexandre i Maxime kontratakowali, odzyskując serwis, wykorzystując pewne błędy Normana Sancheza.

Zmotywowani Sanchez/Rouanet odnaleźli swój początkowy rytm, grając z precyzją i agresją, aby odzyskać kontrolę. Pod presją Toppin i Joris poddali się w kolejnym gemie serwisowym, pozwalając, aby pierwszy set wymknął się spod kontroli.

Zdominowany drugi set

Podekscytowani Sanchez i Rouanet narzucili grę w drugim secie, pomimo chwili wahania podczas drugiego gema serwisowego, w którym musieli obronić dwa break pointy, aby utrzymać prowadzenie.

Toppin i Joris, mimo swojej determinacji, z trudem szukają drugiego oddechu, niewątpliwie zmęczeni wymagającym półfinałem rozegranym tego samego ranka. W końcu przegrali rundę 6/1.

STATYSTYKI KOŃCOWE ROUANET SANCHEZ

Trzeci tytuł pary Sanchez/Rouanet w tym sezonie, po zwycięstwie w Mistrzostwach ARA (Owernia-Rodan-Alpy) Seniorzy w czerwcu i P1000 Esprit Padel Kupuj w kwietniu ubiegłego roku.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.