P1500 Padel Arena kampusu ma swoją pierwszą finalistkę: rozstawiony z numerem 3 złożony z Normana Sancheza i Nicolasa Rouaneta. Zatriumfowali nad Thibaudem Pechem i Benoît Theardem w nieco ponad godzinę z wynikiem 6/4 6/2.

Zacięty pierwszy set

Początek spotkania był zacięty. Obydwa duety pokazały podobny poziom, jednak pierwsze przełamanie z Toulouse zrobili Theard i Pech po trzech kolejnych błędach Normana Sancheza.

Rozstawiony z numerem 3 nie poddał się jednak i od razu zrobił sobie przerwę w kolejnym meczu. Od tego momentu Sanchez i Rouanet umocnili swoje prowadzenie wyraźnie dominując w końcówce tego seta, osiągając kolejne przełamanie.

Pierwszy set zakończyli w 38 minut 6/4.

Zdominowany został drugi set

Utrzymując się na prowadzeniu, Norman Sanchez i Nicolas Rouanet kontynuowali dobrą passę w drugim secie. Szybko zdobyli przewagę i utrzymali serwis, nie dając przeciwnikom szans na kontratak.

Theard i Pech, wyraźnie zdestabilizowani wyższym poziomem rozstawienia z numerem 3, mnożyli błędy, szczególnie w obronie. Duetowi Sanchez-Rouanet nie udało się przeciwstawić.

Ostatecznie po dwóch dodatkowych przerwach Norman Sanchez i Nicolas Rouanet wygrali drugiego seta 6/2 i zakwalifikowali się do finału P1500.

STATYSTYKI PÓŁFINAŁOWE ROUANET SANCHEZ P1500

Norman Sanchez i Nicolas Rouanet ponownie połączą siły z Alexandre Toppinem i Maxime Jorisem (TS4).

Finał będzie transmitowany na żywo od godziny 13:30 Padel Telewizja magazynowa:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.