Skończyły się marzenia Lilian Fouré i Floriana Hue P1500 Padel Arena kampusu, pokonany przez rozstawionego z numerem 4, Alexandre’a Toppina i Maxime’a Jorisa, z wynikiem 6/4 7/6. Toppin i Joris potrzebowali półtorej godziny i dobrego powrotu w drugim secie, aby wygrać z parą Hue/Fouré.

W trakcie meczu obie pary zaprezentowały podobny poziom gry, z kilkoma przełamaniami i intensywnym tie-breakiem w drugim secie.

W pierwszym secie przełamanie następuje przy stanie 4/4, co daje przewagę najwyżej notowanej parze Toppin/Joris.

Od początku drugiego seta Alexandre Toppin i Maxime Joris narzucili swój rytm prowadzoną od początku przerwą. Dominując w secie, znaleźli się na pozycji umożliwiającej serwis na 5:4.

Jednak Hue i Fouré wykorzystali swoje rezerwy, aby wyrównać, przełamać impas i ponownie wywołać napięcie.

O losach meczu zadecydował tie-break w drugim secie. Toppin i Joris pokonali rozczarowanie po stracie serwisu na 5/4 i ostatecznie zakończyli mecz po półtorej godzinie konfrontacji.

Zmierzą się Alexandre Toppin i Maxime Joris Normana Sancheza i Nicolasa Rouaneta w finale P1500 Padel CampusArena.

A co do Lilian Fouré i Floriana Hue, którzy to zrobili wyeliminował Courrina/Mourę w ćwierćfinalew małym finale o trzecie miejsce zmierzą się z Benoît Theardem i Thibaudem Pechem z Tuluzy.

Finał będzie transmitowany na żywo Padel Mag TV od 13:30:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.

Tagi