Znamy już plakat finału P1500 PadelZastrzel Saint-Etienne, który będzie miał pozory zemsty. Para Ginier/Pothier ponownie połączy siły z duetem Phaysouphanh/Ligi, aby stworzyć remake finału P1500 Wszystko w Villefranche.

Phaysouphanh i Ligi: nie ma problemu

W pierwszym półfinale tego P1500 PadelStrzał, znaleźliśmy rozstawienie numer 3, Phaysouphanh/Ligi, w przeciwieństwie do niespodzianka turnieju, Bergaud/Casalli De Lima. Osoby z zewnątrz będą miały trudności z wejściem na mecz, zmierzy się z parą, która jest obecnie w bardzo dobrej formie. Fiona i Tiffany poszły na spacer podczas pierwszej rundy i wbiła pierwszego seta: 6/0.

Laurine i Alison zebrały siły w drugim secie i były w stanie dotrzymać kroku Fionie i Tiffany. Ten ostatni będzie miał trudności z dostaniem się do finału w drugiej turze. Decydujący mecz trzeciej rundy przesądził o losach półfinału, który przechylił się na korzyść najwyżej sklasyfikowanych zawodników. Zwycięstwo pary Phaysouphanh/Ligi w dwóch setach: 7/6 6/0.

Phaysouphanh Ligi Bergaud Casalli De Lima

Ginier/Pothier, niedaleko drzwi wyjściowych

W drugim półfinale rozstawionemu z numerem 1 nie było już tak łatwo Giniera/Pothiera, nękani przez Marie-Amélie Dardaigne i Charlotte Soubrié. Pierwszy set zakończył się nawet zwycięstwem rozstawionego z numerem 3, który narzucił sobie 7/5.

Drugi i trzeci będą tak samo uzależnieni. Przerwa w drugim secie pozwoli Lucile Pothier i Jessice Ginier-Barbier na powrót do seta przez cały mecz. To pozwoli im w pełni ponownie nabrać sił podczas tego spotkania. 6 / 4.

W trzecim secie najlepsi nie odeszli daleko od drzwi wyjściowych. Jako pierwsi przełamali się pod koniec decydującego seta. Musieliśmy ciężko pracować dla Giniera i Pothiera. I niewątpliwie trochę drżąc, poszli szukać tego spotkania, 6/4 w trzeciej.

GINIER POTHIER DARDAINE SOUBRIE

Finał będzie można oglądać od 14:30 na kanale Padel Telewizja magazynowa:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.