Bez wątpienia są królowymi końcówki sezonu: Jessica Ginier-Barbier i Lucile Pothier wygrał podczas P1500 PadelStrzał Saint-Etienne. Dwa tygodnie później swój tytuł w P1500 All In Villefranche, para Ginier/Pothier ponownie wystawia twarz Tiffany Phaysouphanh i Fiona Ligi (ST3).

Na tym kończy się ten w 100% kobiecy tydzień w Saint-Etienne. Po powitaniu Marianne Vandaele i jej inicjatywy rozwoju padel kobiet, w najbliższy weekend odbyły się ostatnie P1500 Ladies of the Year. Było to pierwsze duże wydarzenie klubu od czasu jego ekspansji. 8-ścieżkowy. A w tym turnieju hierarchia była całkowicie przestrzegana ponieważ wygrało rozstawienie numer 1.

W finale przeciwko Phaysouphanh/Ligi wicemistrzowie Francji będą musieli tylko się wykazać, aby łatwo pozbyć się rozstawienia z numerem 3. W zaledwie dwóch setach udali się na koronację w departamencie Loary. Wynik końcowy, 6/3 7/5.

NAGRODY PADELSTRZAŁ ST ETIENNE P1500

Następny termin już teraz, P2000 FFT Padel Tour 4Padel Strasburg która odbędzie się od 17 na listopad 19 prochain.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.