Płyta główna P1500 w wersji Tennis / Padel Club Toulonnais wystartował dziś rano i na torach było bardzo gorąco, zwłaszcza na boiskach 2 i 3.

W jednym z najbardziej wyczekiwanych meczów poranka Cyril Hanouna i Teo Zapata zmierzyli się z Matthiasem Hanounem i Benoît Dardaine, uznaną, utalentowaną parą z Padel Bocage w Marsylii i Klub Tenisowy Bandol. Początek meczu był trudny dla francusko-hiszpańskiej pary, która przegrała pierwszego seta 6:4.

Jednak po raz kolejny umysł i doświadczenie pozwolił Hanounie i Zapacie odwrócić sytuację, wracając wszędzie do 1 seta i wygrywając mecz w super tie-breaku 10/5. Następnie zmierzą się ze starym znajomym, parą Toppin / Armagnac, rozstawioną z numerem 5 w turnieju. Ta sama para położyła kres kursowi Hanouna / Zapata podczas P2000 Perpignan w Club du Mas. Czy mimo odmiennych warunków zewnętrznych w Perpignan uda im się dokonać zemsty?

Nathan Courrin i Norman Sanchez zostali prawie wyeliminowani, gdy spotkali Julena Pesa i Thomasa Reya. Zgodnie z przewidywaniami mecz zakończył się super tie-breakiem. Jednak faworyci ostatecznie wygrali 6/2 2/6 10/6.

Na środkowym torze Lucas Navarro i Jérôme Sciarrino zaskoczyli wygraną pierwszego seta z Jérômme Ferrandezem / Florianem Valsotem, po czym przegrali w drugim secie (7/5 6/0).

Warto również zwrócić uwagę na zwycięstwo w dwóch spornych setach pary Yoan Boronad / Timéro Fonteny przeciwko Jean-Michel Pequery / Anthony Contet: 7/6 6/4.

Nie zapomnij śledzić kolejnego meczu na żywo na centralnym torze: Hanouna / Zapata przeciwko Toppin / Armagnac, od 14:XNUMX