To wydarzenie, którego nie można przegapić, z ostatnim P1500 tego roku, panowie w Esprit Padel Lyon zaplanowano na 3–5 listopada 2023 r.

Otwarty umysł Padel organizowany przez UFF został już ogłoszony jako jeden z największych francuskich turniejów w 2023 r., w którym w pierwszej setce francuskich graczy znajdzie się nie mniej niż 46 graczy.

W programie trzy dni intensywnej rywalizacji, obiecujących akcji, rywalizacji i niezapomnianych chwil. W elektryzującej atmosferze zespoły będą rywalizować o zwycięstwo. Francuski numer 1, Benjamin Tison, również będzie obecny, gdzie wystartuje w swoim pierwszym P1500. Zagra u boku paryżanina Florenta Thevenota.

Spirytus P1500 padel sklep w Lyonie

„Nie przegap tej okazji, aby odkryć magię padel Mężczyzna. Poczuj atmosferę sportu na najwyższym poziomie i doświadcz każdej wymiany, każdego punktu i każdego zwycięstwa” – podsumowuje dyrektor turnieju, Jérôme Bécasset.

  • miejsce : Duch Padel, Lyon
  • harmonogram : Mecze rozpoczną się w piątek 14 listopada o godzinie 3:XNUMX.

Chcesz się zarejestrować? Wciąż jest taka możliwość, macie czas do piątkowej północy!

https://youtube.com/live/Dg9LtsfLZqw?feature=share
https://youtube.com/live/OrBh8YGM2IM?feature=share
https://youtube.com/live/_OlDMkkxh4s?feature=share
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.