Minęło dużo czasu odkąd ostatni raz się widzieliśmy Johana Bergerona i Adriena Maigreta, obaj w finale turnieju P2000. Powód jest prosty, emeryt Johan Bergeron wystąpił w tym sezonie tylko w dwóch małych turniejach. Pamiętamy, że w zeszłym roku grał jego „ostatni mecz” u boku Adriena Maigreta, FFT Padel Tour 4Padel Tuluza/Colomiers, kłaniając się parze Trancart/Le Panse.

Historia nie jest taka sama w tym roku w Strasburgu, ponieważ para Maigret/Bergeron zdołała dotrzeć do finału po zwycięstwie nad parą Rouanet/Sanchez. Zwycięstwo 6/1 6/2, które zapewnia im awans do finału. W każdym razie Johan to ogłosił: „Jestem tu, żeby wygrać".

BERGERON MAIGRET P2000 STRASBURG

Ale proszę bardzo, Johan Bergeron, którego tam nie było tylko w dwóch turniejach w tym sezonie, mimo to weźmie udział w Powstanie FIP w Bourg-en-Bresse, obok niejakiego Maxime'a Moreau. Czy Johan Bergeron, emeryt, wróci? „My, wszyscy gracze reprezentacji Francji, mamy misję, ponieważ nie chcemy, aby to się skończyło“, zażartował Adrien Maigret. Jednak za tą nutą humoru kryje się część prawdy.

Przy mikrofonie naszego detektywa Francka Binistiego, Johan Bergeron trafił pod lupę naszego eksperta. Więc wiemy, Mistrzostwa Europy zostają przełożonenajwyraźniej około marca przyszłego roku. Czy to może być szansa dla Johana na powrót na swój najlepszy poziom? Adrien, u jego boku, jest całkiem pewien jednej rzeczy : „Jeśli Jo wróci na swój najlepszy poziom, może mieć swoje miejsce we francuskiej drużynie”.

Johan Bergeron jest nieco bardziej pragmatyczny i często używa trybu warunkowego. „Jeśli wrócę","jeśli zagram najlepiej, jak potrafię","Tak tak…„. Tak, dużo”si„. Jednak pewność siebie byłego mistrza Francji zaczyna się od tego, że czuje on „chęć gry”. I jeśli "głowa jest na miejscu, wyrównuje luki, które mogłem zgromadzić bez grania".

MAIGRET BERGERON P2000 STRASBURG

Czy Johan Bergeron myśli o swoim powrocie? Johan to powiedział, Johan to ogłosił: „tak„, myśli o wielkim powrocie na czoło!

A za jego powrót do P2000 ofiarowują się Johan Bergeron i jego partner Adrien Maigret finał w Strasburgu i będzie przeciwny parze niespodzianki tego turnieju, Mieszkańcy Tuluzy Benoît Theard i Thibaud Pech. Finał można śledzić na kanale Padel Magiczny telewizor, après finał kobiet, który rozpocznie się o godzinie 14:XNUMX. :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.