Dziś rano, w pierwszej turze dnia, 2000 stycznia rozegrano półfinały kobiet ostatniego P4 w tym roku.Padel ze Strasburga. Na kobiecym stole, hierarchia była przestrzegana, a zakwalifikowały się cztery najlepsze rozstawienia.

Łatwe dla Dardaine/Soubrie

To spotkanie, które mogliście częściowo śledzić na kanale Padel Magiczny telewizor poprzez nasz ogólny artykułrozstawiony z numerem 2 Dardaine/Soubrié w logiczny sposób zwyciężył z Mélanie Ros i Marie Lefevre (TS4) w 45 krótkich minut gry, 6/1 6/1.

Marie-Amélie Dardaine i Charlotte Soubrié dalej się włóczyć to ostatnie P2000 w sezonie. W tym meczu przeciwko parze Ros/Lefevre obaj gracze grali i nie pozostawił przeciwnikom żadnych szans. Dlatego Marie-Amélie i Charlotte oferują sobie finał w Strasburgu P2000.

MARIE AMELIE DARDAINE P2000

Supremacja Ligi/Phaysouphanh

Fiona Ligi i Tiffany Phaysouphanh trafić na czołówki gazet w tym Strasbourg P2000, wygrywając w dwóch krótkich setach z rozstawionym z numerem 1 Invernon / Pothier: 6/2 6/4 w 1h12 gry. Fiona i Tiffany, bardziej przejrzyste i bystre podczas tego spotkania, były w stanie wykorzystać szanse i narzucić się w tym meczu, w którym będą dominować od początku do końca.

Pod koniec spotkania Tiffany i Fiona wróciły do ​​meczu przy mikrofonie Padel Magazine. "Celem było grać agresywnie od początku i nie wpadać w fałszywy rytm„, wyjaśnia Fiona. Od razu obaj gracze „poczuli się dobrze”. Nie skupiając się na nowej parze Invernon/Pothier, którzy nie są przyzwyczajeni do wspólnej zabawy, rozstawieni z numerem 3 skupili się na grze i pomimo lekkiego podekscytowania pod koniec meczu, udało im się zdobyć bilet do finału. „To mój pierwszy finał w P2000„, podsumowuje Tiffany.

Prawdziwe pytanie brzmi: czy będziemy często widzieć parę Phaysouphanh/Ligi? Odpowiedź to "Tak" ! Obaj gracze planują aby kontynuować wspólną przygodę w następnym sezonie, nawet międzynarodowym. „Spróbujemy wymazać P1000 i zrobić trochę FIP w przyszłym sezonie„, wyznaje Fiona.

STATYSTYKI PHAYSOUPHANH LIGI

Finał kobiet zaplanowano na godzinę 14:XNUMX i będzie można go śledzić na żywo na kanale Padel Magiczny telewizor :

https://www.youtube.com/watch?v=h7SC6YDXrUs
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.