Znamy już rejestrujących się na P2000 des Pyramides, który odbędzie się w dniach 9-11 września w Port-Marly (Yvelines).

Po kilku miesiącach wakacji wielki powrót marki FFT Padel Tour.

Wśród pań po raz kolejny ulubioną parą będzie ta stworzona przez Francuzki nr 1 i 2, Alix Collombon et Lea Godallier, które zajmują odpowiednio 23 i 38 miejsce na świecie. Jak zawsze Lyonnaise i Tahitian nie dały swoim przeciwnikom kilku szans podczas ostatniego występu we Francji, podczas P2000 od Padel Horyzont, w Sucy-en-Brie.

Ich ofiary w końcu, Melissa Martin (#19) et Amelia Detrivière (nr 6), wykorzystał ich nieobecność podczas P2000 du Mas, w Perpignan, by odnieść zwycięstwo w połowie maja.

Ta ostatnia zostanie rozstawiona dopiero w przyszły weekend pod numerem 5 w Piramidach, gdzie zostanie podniesione boisko kobiet. Wśród obcych Charlotte Soubrie (nr 4) / Wendy Barsotti (nr 8) et Marie Lefrèvre (nr 9) / Mélanie Ros (nr 10) zostaną rozstawione odpowiednio na 2 i 3 miejscu w tabeli – chyba że hierarchia zostanie zachwiana nowymi wrześniowymi rankingami, które poznamy we wtorek.

Kolejna para, skomponowana Fiona Ligi (nr 5) et Laura Clergue (nr 16) – a priori rozstawiony nr 4 – będzie próbował zakłócić ustalony porządek.

Kwalifikacje rozpoczną się w piątek 9 września od godziny 13:9, a stół finałowy zostanie rozegrany o godzinie 10:XNUMX w sobotę XNUMX.

Zauważ, że niektóre wild-cards mogą być nadal przydzielane przez klub i FFT.

Ten P2000 to trzeci rok przed tym, który zostanie zorganizowany na początku grudnia 3Padel Colomiers, na przedmieściach Tuluzy.

Ci, którzy weszli bezpośrednio, dopuścili się do finałowego losowania.
Zawodnicy, którzy zmierzą się w kwalifikacjach.
Jerome Arnoux Journliaste

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.

Tagi