Wysoce oczekiwany P2000 – Greenweez FFT Padel Tour odbędzie się o godz 4Padel Strasburg, ważne wydarzenie zaplanowane na 17-19 listopada.

Będzie to jednocześnie ostatnie P2000 w tym roku.

Rejestracje zamknięte

Rejestracja zakończyła się wczoraj wieczorem o godzinie 23:59, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Organizatorzy ujawnili składy drużyn biorących udział w turnieju:

  • Bezpośrednio do stołu finałowego zakwalifikowało się 18 drużyn.
  • Do kwalifikacji zostało dopuszczonych 14 drużyn.
  • Na liście oczekujących znajduje się kilka drużyn.

Warto zaznaczyć, że lista ta zostanie wzbogacona o cztery dodatkowe Dzikie Karty (WC). Na losowanie finałowe zostaną przydzielone dwa PŚ, przyznane przez Francuską Federację Tenisową (FFT), natomiast dwa pozostałe zostaną przeznaczone na kwalifikacje, jeden przydzielany jest przez klub gospodarza, a drugi przez FFT.

Harmonogramy:

  • Kwalifikacje rozpoczną się w piątek o 13:XNUMX pierwszą rotacją kobiet, a następnie mężczyzn
  • W sobotę początek losowania głównego o godzinie 9:15.
  • Finał kobiet zaplanowano na godzinę 14:XNUMX, a finał mężczyzn

Ostatecznie ostateczna lista zostanie ogłoszona na początku przyszłego tygodnia.

Obecne 3 najlepsze pary

Wśród pań znajdziemy nową parę rozstawioną z numerem 1 turnieju, Elode Invernon i Lucile Pothier, przy czym Jessica Ginier nie będzie mogła być obecna na ostatnim P2000 w roku.

Marie-Amélie Dardaine i Charlotte Soubrié zajmą drugie miejsce w turnieju, a za nimi plasują się Fiona Ligi i TIffany Phaysouphanh.

Marie Lefevre / Mélanie Ros i Alexise Duchene / Charline Tonda wpadną w zasadzkę.

Po stronie męskiej znajdziemy także „prawie” nową parę, Adriena Maigreta i Johana Bergerona, stowarzyszenie, które w zeszłym roku bardzo dobrze sprawdziło się na PadelZastrzelony Saint-Etienne. Następnie znajdujemy Authiera / Vincenta, finalistę ostatniego P1500 w Esprit Padel oraz Rouanet/Sanchez, chcący osiągnąć dobry wynik w Strasburgu.

Wyłonimy także zwycięzców Open Esprit Padel przez UFF, Maxime Joris i Philémon Raichman, którzy będą starali się odnowić swoje bardzo dobre wykonanie.

Znajdziemy także inne nowe skojarzenie: Thomasa Mitjana powiązanego z jednym z dinozaurów padel Francuz, Jérémy Ritz (para 18).

Hanouna związana z Josedą Sanchezem

I po raz kolejny jedna z par, która z pewnością przyciągnie uwagę w 4Padel Strasburg, to Cyril Hanouna (miejsce 86 w rankingu FFT), który tym razem będzie kojarzony z José Davidem Sanchezem Serrano alias Joseda Sanchez, hiszpańskim zawodnikiem zajmującym 67. miejsce w rankingu World Padel Tour. Ten ostatni również osiągnął sukces wygrywając rekord i nie najmniej.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.