Przed nami ćwierćfinał po stronie Carquefu ! Runda 1/8 właśnie dobiegła końca i jak zobaczycie poniżej, kilka par sprawiło niespodziankę!

Na początku popołudnia czołowi rozstawieni będą ucierpieć wśród mężczyzn. Rzeczywiście, duety Joris / Raichman (TS5), Rouanet / Sanchez (TS6) i Auradou / Moura (TS8) przejęły kontrolę od razu po wejściu do walki. Pary Mercadal / Maigret (TS2), Guichard / Seurin (TS3) i Ayuso / Le Panse (TS4) ucierpią, ale dostaną się do ćwierćfinału. Dla rozstawionego z numerem 1 Blanqué / Leygue nie ma problemu.

Tabela z wynikami:

W przypadku dziewcząt będziemy zaskoczeni zupełnie innymi wynikami, ponieważ osiem rozstawionych drużyn znajduje się w ćwierćfinale. Jednak podobnie jak w przypadku mężczyzn, niektórym z nich nie było łatwo – pary 2, 6, 7 i 8 potrzebowały trzech setów, aby na papierze wykluczyć słabsze duety. Nowa para Pothier/Soubrié nie przegrała ani jednego meczu!

Harmonogram zmian:

Aby śledzić zmiany, przejdź do Padel Magazyn telewizyjny.

Ścieżka centralna

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Podążanie za Seurinem / Guichardem kontra Grué / Forcinem to jest to tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !