Jak często, gdy Cyril Hanouna jest obecny w turnieju padelwydarzenie nie jest już tak naprawdę “tylko turniej padel".

I FFT Padel Tour Perpignan nie jest wyjątkiem od reguły. Wręcz przeciwnie!

Zaczęło się od tego, że lokalne media ogłosiły, że Cyril w Club du Mas na ten P2000 Francuskiej Federacji Tenisowej. Świetna reklama dla padel i konkurencji. I dobrze to zrozumieliśmy w ten piątek, kiedy oczywiście część publiczności po raz pierwszy przeniosła się do padel.

Czy nam się to podoba, czy nie, mimo porażki i rozczarowania odpowiada pozytywnie na liczne prośby.

cyryl hanouna vamos padel

Tak, opinia publiczna chciała, aby Cyryl kontynuował swoją przygodę w Perpignan. Para Hanouna/Zapata mogłaby trwać dalej, gdyby dwa kluczowe błędy w tym finale grupowym nie przyspieszyły porażki.

Laurent, jeden z fanów, był „właśnie przyszedłem zobaczyć felietonistę TPMP".

"Czasami czytamy, że nie mógł zagrać, kiedy w końcu naprawdę mnie zaskoczył" on kontynuuje.

I tym razem żadna Dzika Karta nie została przyznana duetowi, który rozegrał kwalifikacje i zdobył dwa małe punkty z pierwszego miejsca w puli B.

Partner Benjamina Tisona, Teo Zapata, dużo biegał i starał się wypełnić luki. Cyril Hanouna poczynił duże postępy i udaje mu się utrzymać dobrą konsekwencję pomimo wielu ataków przeciwników. Fizycznie imponuje również 3 meczami, które kończą się super tie-breakiem.

Adrien Maigret był także na ławce, aby trenować francusko-hiszpańską parę. Dla niego poważne rzeczy zaczynają się w tę sobotę u boku jego partnera JT Peyrou.

Miejsce w głównym losowaniu kobiet i mężczyzn w najbliższą sobotę, z piękny padel w perspektywie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.