Pierwszy P500 +45 Kontynuuj Esprit Padel natomiast ćwierćfinały kobiet rozpoczną się w niedzielę rano. Na kobiecym stole, bez niespodzianek. Osiem najlepszych rozstawionych awansowało do ćwierćfinału tego turnieju.

Spotkanie będzie można śledzić Delfina Turbelin et Isabelle Lhenry (TS2), któremu będzie się sprzeciwiać Myriam Gallet et Estelle Vlamynk (TS6). Mecz można śledzić w całości i na żywo Padel Magiczny telewizor :

Jeśli chodzi o tabelę mężczyzn, sytuacja uległa nieco większym zmianom. Nasienie numer 2, Anthony'ego Conteta i Erica Pottiera zostali wyeliminowani w ćwierćfinale, w trzech setach, z szóstym rozstawionym, Frédéric Loriedo i Yann Pecheral.

Po drugiej stronie tabeli kolejna duża niespodzianka w postaci eliminacji, także w ćwierćfinale, rozstawionego z numerem 3, Francka Puecha i Patricka André. Porażka w trzech rundach z Anthony’ego Laporte’a i Jeana-Marca Lagloire’a.

Następnie odbędą się półfinały mężczyzn, około 10:XNUMXpo ćwierćfinale kobiet. Możesz śledzić dalej Padel Magiczny telewizor, spotkanie Loriedo/Pecheral twarz Peuvergne/Lucca.

PÓŁFINAŁ P500 +45
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.