To już koniec, w wieku prawie 37 lat Pablo Lima kładzie kres swojej karierze profesjonalnego zawodnika. Brazylijczyk, który pierwotnie zamierzał zakończyć karierę po zakończeniu sezonu, w końcu zdecydował się przestać po tym madryckim mistrzu, ponieważ jego ciało sprawiało, że za bardzo cierpiał, a głowa już nie nadążała.

Dlatego właśnie w anegdotycznym 6/3 6/3 i u boku weterana takiego jak on, Agustina Silingo, mieszkaniec Porto Alegre składa pokłon. Rzeczywiście, stojąc twarzą w twarz z Lebronem i Galanem, dwaj starsi wydawali się nieco przytłoczeni w tę środę.

To właśnie przed Caja Magica, po którym zwyciężył jego sprawa, i po kilku łzach Lima mógł cieszyć się ostatnią owacją w swojej karierze i plakietką wręczoną przez WPT z gratulacjami jego kariery.

Ten, który spędzi trzy lata na szczycie padel świat nie będzie mógł zapewnić sobie dzisiaj ostatniego zwycięstwa na torze, ale on odchodzi „zadowolony z tego, czego dokonał, i z czystym sumieniem”.

Potężne leworęczne liście padel profesjonalista z zapracowaną karierą i jak zauważyli jego obecni oprawcy w wywiadzie po meczu, „naznaczy historię padel mondial„. Z kolei przy mikrofonie Nacho Palencii Brazylijczyk, który na ekranach Caja Magica mógł cieszyć się fajnym klipem z najlepszych momentów swojej kariery, był bardzo wzruszony, podziękował rodzinie, publiczności, trenerom, World Padel Tour, Agustin Silingo…

Lima zapewni, że pozostanie blisko padel, okaże się teraz, w jaki sposób…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !